Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Na ultrarobotics.pl dowiecie się wszystkiego o dystrybutorze przekładni planetarnych.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych producentów.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane m.in. w produkcji frezarek, systemów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec oraz Sesame Motor Corp.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]