Jakie role pełnią tabliczki informacyjne

Jeśli szukasz tabliczek informacyjnych, skieruj się na ten adres.

Tabliczki informacyjne są wyjątkowo ważne na ulicach oraz w nieruchomościach. Na co dzień możemy nie zwracać na nie uwagi, ale dzięki nim przestrzeń jest zorganizowana, podnosi się także nasze bezpieczeństwo. Zobaczmy w takim razie gdzie można spotkać tabliczki informacyjne oraz jakie spełniają funkcje.

Tabliczki informacyjne – służą bezpieczeństwu i komunikują o zagrożeniach

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które ulokowano na obiektach biurowych, takich jak domy, biurowce, banki, przychodnie. Sprawiają, że bezproblemowo dotrzemy na miejsce. Trzeba jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie znajdują się wyłącznie na zewnątrz nieruchomości, ponieważ bardzo często możemy je też dostrzec w środku. To ogromny zespół tabliczek, które z reguły spełniają funkcję ochronną, ale również czysto informacyjną. Takie tabliczki usprawniają znalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub pracownika w wielkich kompleksach budynków – w budynkach rządowych w przedsionku znajdują się tabliczki z numerami referatów. Szukasz referatu pomocy socjalnej czy wydziału księgowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Podobnie znaczące są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska pracowników, które znajdujące się przy drzwiach. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany informacji na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – mówią o trujących substancjach

Pamiętajmy także o ochronie zdrowia i życia petentów – tabliczki informacyjne są przecież narzucane przez odpowiednie ustawy. Informują gdzie są drzwi awaryjne, wyodrębniają tzw. palarnie, mówią o toksycznych substancjach. Za brak tabliczek informacyjnych grozi mandat, funkcjonują też fachowcy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich rozmieszczania. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z solidnych materiałów (takich jak PCV), niejednokrotnie są fluorescencyjne i można je szybko zamontować.

Nasze dane adresowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]