Bartek Sitarski – architekt

Skontaktuj się z dobrym architektem Kraków.

Od decyzji czekających na nas w początkowej fazie wznoszenia lokum zależy to, czy odpowie na nasze oczekiwania. Z tego powodu musimy dobrze zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować każde z pomieszczeń oraz pomoże dostosować dom do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze opłaca się zdecydować się na porady sprawdzonego architekta?

Jak znaleźć technologie? Doradzi architekt

Przyszli posiadacze domu mają niekiedy trudności z wyborem materiałów, z jakich budynek ma być zbudowany. A ten wybór jest bardzo ważny, bo mają one duże znaczenie dla wygodę domu. Ze względu na to, warto wcześniej uzgodnić to z architektem i mieć pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz koncepcję

Dom na tradycyjną modłę czy też któryś z nowocześniejszych projektów? Parterowy lub wielokondygnacyjny? Takich wątpliwości wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich kwestii doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według naszych uwag.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Warto również wtedy zdać sobie sprawę z tego, jakim budżetem dysponujemy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować najważniejsze dokumenty posesji.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]