Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Szukasz pełnej oferty nauki rysunku Kraków? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl.

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Dowiedziono bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie dobroczynnie oddziałuje na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania umiejętności manualnych, wyobraźni i wrażliwości. Mnóstwo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Katowice, Kraków, Wrocław czy Łódź. Nie brak też kursów kierowanych do początkujących – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły oferują również lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) oraz rysunku architektonicznego.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]