Czego maluchy uczą się podczas warsztatów kulinarnych dla dzieci?

Szukasz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie kursu gotowania dla dzieci? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na http://tinyurl.com/s97tc27.

Dzieci kochają pomagać w gotowaniu – wybierać i podawać składniki bądź ozdabiać wypieki. Pragniesz podsycić zapał kulinarny swojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko zyskują praktyczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, rozwijają swoją pomysłowość i uczą się samodzielności. A przy tym wyśmienicie się bawią. Dobieranie i mieszanie ingredientów, opanowywanie smacznych przepisów oraz łączenie ulubionych smaków – całość sprawia, że maluchy z entuzjazmem gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają też zasady, jakie panują w kuchni, co w wysokim stopniu podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą również partycypować rodzice, toteż jest to świetna okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Opiekunowie mogą przyglądać się kulinarnym wysiłkom swoich dzieci, a następnie degustować to, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Spotkania trwają 3 godziny i odbywają się w Krakowie. Podczas warsztatów maluchy przyrządzają danie główne i deser. Mali entuzjaści sztuki gotowania mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – podjąć się pieczenia udekorowanej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy, czy też przygotować pyszny makaron na słono bądź słodko. W czasie kursu dzieci przygotowują też wyśmienity deser – mus z mascarpone oraz polewą owocową. Lekcja poprzez udział w zabawie to doskonały sposób za gospodarowanie wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych posiłków daje pociechom sporo szczęścia. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z zaangażowaniem uczestniczył w dekorowaniu tortu lub przyrządzaniu idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi wykwalifikowany szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i bardzo dobry kontakt z maluchami.

Nasze dane adresowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]