Nauka malowania akwarelami – zapisz się na kurs

Aktualna oferta kursu malowania akwarelami.

Malowanie akwarelami jest jedną z artystycznych metod przejawiania własnego ja i nie trzeba być w tym najlepszym, by czuć z tego radość na co dzień. Dla wielu ludzi jest to wszak wyłącznie hobby bądź sposób na relaks po wyczerpującym dniu w pracy i nie szukają oni osiągnięcia w tej dziedzinie doskonałości. Lecz jeśli chcesz poznać wszystkie techniki, radzimy zgłosić się na kurs akwareli.

Niełatwo opanować akwarele – zapisz się na kurs akwareli

Akwarele to mimo wszystko nie jest łatwe medium. Obraz zdaje się bardzo przyjemny i bezproblemowy do osiągnięcia, jednakże wpływa na niego wiele czynników, o których twórca-amator przeważnie nic nie wie. Znaczną rolę w samym toku tworzenia ma również przypadek – akwarele to medium, nad którym ciężko jest zapanować i nawet twórcy od lat obeznani w tej technice wcale nie mogą być przeświadczeni o tym, że obraz zawsze wyjdzie dokładnie tak, jak planowali. Kurs akwareli to znakomite miejsce, by rozpocząć swoja drogę z tą techniką malowania i zdobyć pomocne elementarne informacje konieczne do odnalezienia w sobie miłości do akwareli. Wszyscy są tu mile witani, bez względu na to, czy podjęli już wcześniej próby z akwarelami, czy to ich pierwszy kontakt z tym rodzajem farb. Prowadzący kurs w czasie pierwszych zajęć dokładnie przybliżają specyfikę akwareli, różne techniki ich stosowania oraz rodzaje papieru, z którego korzysta się w malarstwie akwarelami i jego oddziaływanie na końcowy efekt dzieła.

Kurs akwareli – co na tym zyskasz?

W czasach popularyzacji internetu nie ma przeszkód, aby wyszukać a potem obejrzeć filmy instruktażowe, które prezentują jak malować akwarelami. Niemniej jednak nigdy nie będzie to równoznaczne z partycypacją w kursie malowania akwarelami pod okiem doświadczonego instruktora ze szkoły rysunku i malarstwa. W efektywnej nauce umiejętności artystycznych potrzebne są porady, które uczestnicy kursu otrzymują od instruktorów podczas pracy. Takie korekty pozwalają w szybszym tempie nabywać warsztat, a uczeń nie musi zastanawiać się, gdzie popełnił błąd, który przyczynił się do tego, że zamierzany efekt nie dał rezultatów jakie planował. Dodatkowo lekcje z zespołem ludzi o wspólnych pasjach formuje komfortową aurę wsparcia, które jest niezmiernie potrzebne w stymulacji do ciągłego rozwoju artystycznego. Partycypacja w rzeczowej analizie ilustracji innych kursantów, pomaga później we rzetelnej ocenie własnych prac już zakończeniu kursu.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]