Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Zobacz więcej informacji o modelowaniu 3D na domin-krakow.pl.

Świat grafiki bez ustanku się przekształca i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne techniki preferując tworzenie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie dużymi wydatkami – można przecież ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniej licznych grupach

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, jednakże proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa nadzwyczaj irytujący. Z tej przyczyny zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezwykle pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender 3D. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nakładanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego pedagoga. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta doradzając, które elementy należy poprawić oraz sugerując ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby odbywał się on w małych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w świecie gier wideo i projektowania

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i poważaną w szczególności w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Poznanie programu Blender 3D daje zatem masę nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu amatorzy oraz artyści, którzy chcą rozwijać swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form wyrażania siebie.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]