Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Zajrzyj na flobo.io, aby odnaleźć informacje o automatycznym księgowaniem.

Właściciele firm wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a następnie monitoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale także i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niesłychanie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla biur podróży, firm oferujących usługi i domów wypoczynkowych

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy abonamentowe, dlatego znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych czy prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Gdy pomiot za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]