Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Sklep jubilerski Kraków - tu na pewno znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I chociaż w internecie odnajdziemy praktycznie wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Kupno platynowego łańcuszka, broszki bądź pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza jeśli chcemy kupić pierścionek zaręczynowy albo obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego rozmiaru lub wykona nowy. Kolejnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej porady złotnika. Wskaże on popularne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się z okazji ślubu, komunii czy urodzin.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również świadczą pomocnicze usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam łańcuszek albo wypadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Poprawi także obwód sygnetu, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce podziękowania, gratulacje, datę czy też inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na zawieszkę lub broszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce posiadamy niekompletną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]