Szukasz kolczyków z bursztynem? Zajrzyj do sieci

kolczyki z bursztynem, srebrna biżuteria

Bursztyn to jeden z najczęściej stosowanych przez jubilerów materiałów. Mimo biegu lat, wciąż jest często wybierany przez ludzi szukających ponadczasowych ozdób. Warto też napisać o kosztach jego zakupu – chociaż niegdyś był naprawdę drogi, obecnie na naszyjniki i kolczyki z bursztynem może pozwolić sobie każdy klient. Z uwagi na powszechność opisywanej biżuterii warto napisać kilka słów o tym, jak dbać o bursztyn, by wytrzymał jak najdłużej oraz o tym, gdzie należy kupić kolczyki z bursztynem.

Kolczyki z bursztynem – jak o nie dbać?

Bursztyn to dość miękki materiał i łatwo go uszkodzić. Z tego względu kolczyki z bursztynem powinniśmy wycierać miękką szmatką – na przykład irchą. Nigdy nie stosujmy też detergentów – mogą one uszkodzić ten kamień. Znacznie lepiej sprawdzi się normalna woda, przy poważnych zabrudzeniach z niewielką ilością mydła. Ważne okazuje się również to, jak trzymamy naszyjniki i kolczyki z bursztynem. Unikajmy zwykłych pudełek, wymieniając je szkatułkami wyłożonymi od środka miękką tkaniną.

E-sklepy z kolczykami z bursztynem

Do niedawna jedynym rozwiązaniem dla chcących kupić pierścionki z bursztynem była pomoc złotnika. Dziś można zrobić to znacznie wygodniej niż przed laty – zwyczajnie logując się do internetu. Na e-zakupy dobrze zdecydować się także z innego powodu – są bowiem znacznie bardziej komfortowe. W internecie możemy też przejrzeć katalogi rozmaitych sprzedawców i znaleźć te kolczyki z bursztynem, jakie najbardziej przypadną nam do gustu.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]