Wisiorki

Jeśli szukasz wisiorków ze srebra, skieruj się tu.

Magia wisiorków

Każda z kobiet lubi mieć na sobie oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety luksus nabywania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie istotna jest grubość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z którego go wykonano. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (koła, łzy, kwadratu etc) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek, z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]