Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Wirtualny spacer w biurach. Uzyskaj kompleksową pomoc fachowców w tej dziedzinie.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy lub nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do następnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery dodaje się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie istotne – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]