Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Panoramy 360 Google. Zobacz, kto je dla Ciebie sporządzi.

Zdjęcia 360 stopni to nadzwyczaj popularna i nowoczesna metoda przedstawiania wnętrz przedsiębiorstw i lokali gastronomicznych. Przeważnie widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale również napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod rozmaitymi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii daje wrażenie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość oglądania lokalu, budynku lub nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców to co odróżnia je od zwykłych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a w następnej kolejności obrócenia go w każdym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – wyróżnij swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na reklamę Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania pomieszczeń hostelu, biura czy lokalu usługowego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej intrygująca i pozwala szczegółowo zapoznać się z danym punktem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do oferowanych przez nas usług, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Panoramy sferyczne warto umieścić na Facebooku głównie gdy prowadzimy biznes, który opiera się na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, aby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Wykonanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Przygotowanie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, niemniej jednak do celów marketingowych wskazane jest wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości zdjęć, które na domiar tego będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani droga. Fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]