Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

firma w Mapach Google, wirtualny spacer Google Maps

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj ważny punkt promocji marki w sieci. Dzięki niej stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje doskonała metoda, by wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się bardziej skuteczna? Czy należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu będziemy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników poszukujących konkretnych firm, marek bądź usług. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma wszystkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej, odpowiedniego opisu firmy oraz dodanie estetycznych fotografii. Istnieje również inny świetny sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele firm go używa. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący naszą nieruchomość lub biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i zajrzeć do pomieszczeń. Taki spacer możemy też odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma wiele atutów i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, bowiem sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy kliniki, dużo łatwiej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wydane środki na utworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]