Jakie kufry na motor

Kliknij tutaj, aby zamówić kufry Givi.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewno notorycznie musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to proste. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej wygodnych oraz bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motor. Jednak który kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba typy, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Nasze dane adresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]