Wybór kasku na motocykl

Znajdź kaskom motocyklowym.

Nie ma znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wyprawy – kask to obligatoryjny element garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, dlatego że zapewnia mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motor, czyli który? / Odpowiedni kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się w czasie wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask dobrej marki, takiej jak HJC, który jak najlepiej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są różne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to pierwszorzędna marka, doceniana przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane obszernej liczbie eksperymentów – a równocześnie mają przystępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są wybitnie lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Nasze dane adresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]