Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Jeśli chcesz nabyć maseczki wielokrotnego użytku, odwiedź tę stronę

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, całkowicie przeistoczył nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze różnych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego nowego wirusa. Idąc do restauracji lub przychodni, gdzie przeważnie spotykamy większe grono ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeśli z trudem nam się oddycha w popularnej maseczce z tkaniny?

Lekka maseczka wielokrotnego użytku w postaci przyłbicy ochronnej

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z materiału są nieporęczne i mają problemy z oddychaniem podczas ich noszenia, mogą wyposażyć się w mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona przed kontaktem z patogenami w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi zaletami są wytrzymałość, komfort i dosłownie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdym założeniu rekomenduje się zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi pracujących oraz sportowców

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby starsze, chorujące na astmę, mające powyżej 60 roku życia czy sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maski podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie nawet przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Młodzież z całą pewnością uzna za zaletę także to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w telefonach.

Nasze dane adresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]