Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w tej dziedzinie? Skontaktuj się z polskim psychologiem Coventry.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy tłumnie poczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji właściwie zanikła, lecz nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może generować wiele utrapień, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy terapeuty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach oraz mające z tym związek odseparowanie od rodziny, a także praca w obcym państwa, generują cały szereg problemów, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. Dlatego nie wolno bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy bać się, że historie opowiedziane w czasie wizyty zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie jej psycholog.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339