Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Jeśli szukasz balonu na wino, powinieneś odwiedzić ten adres.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]