Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Chcesz nabyć części Renault Kraków? Odwiedź tę stronę.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]