Gdzie kupić drukarki 3D dla małych i dużych firm?

Sklep z drukarkami 3D - zobacz, co możecie tam nabyć.

CadXpert jest jednym z wiodących na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Najistotniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swojej ofercie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D i projektowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: SLA, FDM i PolyJet, natomiast usługi druku 3D są realizowane w technologiach SLA, SLS, FDM, DMLS oraz PolyJet.

CadXpert – dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także jedyny dystrybutor urządzeń marki Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę aparatów do drukowania przestrzennego – powyżej dwudziestu modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Oprócz tego CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 propozycji, w tym również tworzywa specjalistyczne, m.in.: Ultem 1010, Nylon 12 CF oraz inne (dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne, inżynieryjne itd.). Oprócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla klientów indywidualnych, przedsiębiorcówi specjalistów

Oferta CadXpert jest skierowana zarówno do użytkowników indywidualnych nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów i przedstawicieli rozmaitych branż (urządzenia firmy Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, posiada też showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto chce skonsultować z profesjonalistami możliwości techniczne konkretnego urządzenia z asortymentu CadXpert, swój projekt czy jest po prostu zaintrygowany procesem wydruku przestrzennego, może odwiedzić krakowski showroom. CadXpert gwarantuje także szeroką obsługę posprzedażową: przeszkolenie pracowników w obsłudze kupionych urządzeń, serwis (w tym również pogwarancyjny) czy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jak kształtują się koszty urządzeń do druku 3D – skanerów oraz drukarek 3D? Już nieduże albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi stomatologia, motoryzacja, odlewnictwo czy medycyna, własnoręczne prototypowanie i drukowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie wymierną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek narzędzi do druku 3D wciąż się rozwija – wraz z postępem idą pionierskie technologie i rozwiązania, na które jeszcze niedawno mogły sobie pozwolić jedynie ogromne koncerny. Dziś – za sprawą spadku cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich mają także niewielkie firmy, te z o wiele skromniejszym budżetem. Z każdym rokiem zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku 3D są ciągle modyfikowane i udoskonalane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć można przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]