Internetowy sklep jeździecki – akcesoria do jazdy konnej w jednym miejscu

Kraków sklep jeździecki, sklep jeździecki internetowy

Sklepy z akcesoriami jeździeckimi online cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ oferują ciekawy wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też siodła, derki, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w tradycyjnych sklepach sportowych. Pasjonaci jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]