Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery na gruz kupisz na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach często stosowane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Nasze dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]