Modne celebrytki

naszyjniki celebrytki, celebrytki

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Duży wybór wzorów i materiałów, z których się je wykonuje powoduje, że każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym jest ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele celebrytek, aktorek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem oraz złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, gwiazda, żyletka, słonik i symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności oraz niepokorności.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]