Ozdoby do paznokci – nie ograniczaj się do lakieru

ozdoby do paznokci, pyłki do paznokci

Zdobienie paznokci na pozór jest banalne. Tak naprawdę to skomplikowana praca, która wymaga stosownych zdolności oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez doświadczoną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Pięknie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto na nie spojrzy, a dla właścicielki będą źródłem prawdziwej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do zdobienia paznokci podobno potrzebny jest tylko zwykły lakier. Należy jednakże pamiętać, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę pięknych efektów. Te są możliwe wyłącznie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, jakie osiągniemy wykorzystując pyłki do paznokci to m.in. lustrzane odbicie, metaliczny odblask czy każdy wymyślony wzorek. Poza pyłkami, w ofercie producentów znajdziemy także ozdoby do paznokci w postaci naklejek umożliwiających osiągnięcie wrażenia refleksu holograficznego.

Kto produkuje ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najważniejsi producenci akcesoriów, kosmetyków i ozdób do paznokci to m.in. Semilac, Christian Louboutin, Catrice, Indigo, Miyo, Lit Cosmetics, Neonail oraz Milani.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]