Sklep z winem online i stacjonarnie – zamów najlepsze trunki!

wino online, sklep z winem online

Wino to niezrównany kompan szykownych obiadów, przyjęć okolicznościowych i ważkich wydarzeń. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je wytwarza, a bogactwo aromatów, smaków i zróżnicowanie cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest prawdopodobnie największa pośród świata trunków alkoholowych.

Poszukujesz wina o unikalnym smaku? Kup je w sklepie z winem!

Planując dużą uroczystość czy też kupując wino dla własnej przyjemności najczęściej sięgamy po trunki sprzedawane w osiedlowym markecie. Kupimy tam pospolite wina w niskiej cenie, aczkolwiek z rzadka znajdziemy tam trunków o unikalnym aromacie. W dodatku nierzadko przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się tylko o informacje na etykiecie, gdyż personel sklepu z reguły nie dysponuje należytą wiedzą, żeby pomóc w doborze najlepszej butelki. Osoby, które chcą optymalnie dobrać wino pod planowany posiłek albo które pragną próbować nowych, nieznanych wcześniej aromatów wina, powinni więc zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów wyspecjalizowanych w sprzedaży wina.

Sklep z winem online – zamawiaj wino przez internet

Krakowski sklep z winem Winnica ma w sprzedaży nie tylko starannie wyselekcjonowane wino z całego świata (np. ze Słowacji czy z Hiszpanii, ale również nalewki, cydry i miody pitne oraz wysokiej jakości ręcznie sporządzane tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu znajdują się również dziesięciolitrowe wina Bag in Box, które świetnie sprawdzą się na imprezach z dużą liczbą gości i których zaletą jest korzystny stosunek ceny do jakości oraz objętości napoju. Sklep Winnica sam importuje wina, dlatego oferowane są tu alkohole nie spotykane zbyt często na krajowym rynku. Winnica organizuje także szkolenia oraz degustacje, a na specjalne zlecenie odnajduje i importuje do Polski doskonałe na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, a także skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Nasze dane adresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]