Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Chcesz kupić słój z kranem? Zobacz tu.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają znaczne pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego atutem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]