Spakuj wszystko co potrzebujesz do samochodu – o boksach dachowych

bagażniki dachowe

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Naturalnie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga wykorzystania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Przewożenie bagażu na dachu auta to wygodne rozwiązanie, które stosuje duża grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na wymiary nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Nasze dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]