Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Co trzeba wiedzieć o drzwi drewniane zewnętrzne producent?

Drzwi wejściowe mają kilka zadań – oddzielają od zgiełku docierającego z ulicy, zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych i chronią dom przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Czemu opłaca się zainwestować w drewniane drzwi wejściowe? Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane wejściowe – zestawienie tradycji ze współczesnością

Zakup drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, który musi dokonać każdy właściciel domu. Drewniane drzwi zewnętrzne od lat cieszą się dużą popularnością, z uwagi na swoje właściwości oraz wytrzymałość. Drewno wspaniale się prezentuje i da się je wykończyć na mnóstwo sposobów. Odpowiednio skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się energooszczędnością i mają niewysoki współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, iż w domu odczuwamy komfort termiczny, a zarazem koszty ogrzewania są znacznie niższe. Szukając drzwi do mieszkania warto rozważyć modele o przekroju 92 mm albo 68 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich parametrów – nie zniekształcają się i trudno je uszkodzić, dlatego świetnie sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne wejściowe drzwi drewniane są zaopatrzone w najlepsze uszczelki.

Drzwi drewniane dwuskrzydłowe na wymiar

W sprzedaży można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są niezbędne w razie posiadania nietypowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to oferta dla osób, którym zależy na niebagatelnym designie. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z usług firmy, która wykona nietypowy projekt na zamówienie, a przy tym da wieloletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwi drewniane można wstawić efektowne szyby, na przykład witrażowe. Zamawiający mogą również wybierać spośród ogromnego wachlarza szyldów. Prócz zalet estetycznych, wypada również uwydatnić inne przymioty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Często wyposaża się je w zabezpieczenia antywyważeniowe, dlatego są trudne do sforsowania. Zapewnia to mieszkańcom wysoką ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe mają również wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy bądź drewniany. W dzisiejszych czasach przy produkcji drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z wysokiej jakości impregnatów, które osłaniają ich zewnętrzną powłokę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]