Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Jeśli szukasz blach na rąbek, koniecznie sprawdź www.regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czemu warto je kupić? Opisujemy blachy na rąbek stojący oraz sposoby ich wykorzystania.

Blachy na rąbek stojący – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek idealnie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi, toteż zyskują coraz większe grono sympatyków. Trwałą i świetnie prezentującą się blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowych budynkach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, a także na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się łatwym i jednocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, mocne oraz bardzo dobrze komponuje się z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym bądź minimalistycznym).

Blachy na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem wykorzystanej technologii i wytrzymałości. Panele te są produkowane z grubej blachy pokrytej specjalną warstwą, która gwarantuje osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak opady oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też zredukować koszty związane z budową – wyraźnie zmniejszają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto kupić ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08