Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Szukasz więcej informacji o wyprawach górskich dla początkujących? Świetnie trafiłeś! Wejdź tutaj.

Uwielbiasz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne eskapady kierowane przez kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Organizujemy trekkingi, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem zrealizować pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z zawodowych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko poznali na wylot specyfikę górskiego terenu, ale również ochoczo dzielą się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Alpy czy na pasmo Riła.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]