Catering okolicznościowy – obsługa nie tylko wesel i komunii

Catering okolicznościowy - dalsze informacje o tej usłudze.

Niedługo nadejdzie ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i uraczyć je wybornymi trunkami i przekąskami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, jednakże przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Na dodatek to twoje święto i chcesz się na nim doskonale bawić, a nie udawać kelnera lub kryć się w kuchni. Dlatego organizację posiłków na rodzinne eventy polecamy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – wynajęcie sali nie jest teraz konieczne

Gdy wspomina się o cateringu większość osób myśli najpierw o cateringu na wesele lub spotkaniach firmowych. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru pani domu było samodzielne przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i jedynie przy rzeczywiście ogromnej liczbie zaproszonych dopuszczała ona opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym aspekcie. Działo się również tak dlatego, iż na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi małych rodzinnych spotkań, a czasami również tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajmem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy zdecydujemy się na wynajem lokalu czy zechcemy urządzić imprezę we własnym domu lub ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce apetyczne posiłki.

Menu dopasowane do wymagań klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest ofertą skrojoną na dowolne rodzinne święto (lecz nie tylko!). Zawodowi szefowie kuchni bez problemu zaplanują menu współbrzmiące z formą wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny lub na imieniny. Usługa cateringu okolicznościowego to dodatkowo obsługa studniówek, komersów oraz półmetków. Poszukując firmy świadczącej taką usługę polecamy postawić na taką, która będzie mogła zaadaptować menu do życzeń i – co najważniejsze –portfela klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. pomagając w dekoracji i ułożeniu stołów czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]