Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Szukasz więcej informacji o usługach cateringowych w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Skieruj się w to miejsce.

Kiedy aranżujesz wystawny event biznesowy czy rodzinny, na który chcesz zaprosić sporą liczbę uczestników, raczej nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując szybkie przekąski i soki w hipermarkecie – ważne eventy zwykle wymagają uroczystej oprawy też w obszarze poczęstunku. Wtedy nie godzi się położyć na stolikach gości zwykłych ciasteczek oraz wody mineralnej. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Catering dla firm i okolicznościowy – katalog usług doświadczonych catererów

Profesjonalne podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringowych przeważnie oferują parę jego typów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzty, wesela czy komunie, catering firmowy i catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb poszczególnych imprez, dlatego często różnią sięmiędzy sobą np. kosztem i listą potraw proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie opisać swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego rady. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń różnego rodzaju to chleb powszedni, a doświadczenie nabyte w tej branży sprawia, że może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu ogółu naszych gości.

Wynajęcie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Organizacja posiłków nawet dla niewielkiej ilości gości jest dużym problemem, głównie wówczas, gdy musimy zrobić to osobiście. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów wydarzenia. Daje to również sposobność uraczenia gości wyśmienitymi daniami przyrządzonymi przez najlepszych szefów kuchni. Należy przy tym zaznaczyć, iż ważnym przymiotem potraw dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich kompozycja na stole. Co więcej podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]