Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Szukasz profesjonalnego doradztwa w tym temacie? Skontaktuj się z projektantem wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Warto zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]