Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Jeśli chcesz zlecić catering firmowy, skieruj się na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, ważne spotkanie biznesowe lub sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością przygotowania eventu tego typu. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie posiłków i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – na czym polega ta usługa?

Konferencje oraz kursy biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 6-9 godzin, często także przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają ścisły grafik prelekcji, między którymi wyznaczone są maksymalnie trzy kwadransowe przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć sycący posiłek w okolicznej kafeterii. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także wziąć na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez niebezpieczeństwa ubrudzenia ubrania i dłoni. W ramach oferty cateringu biurowego udostępniany jest też sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz kurs? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Przerwy kawowe są niezmiernie ważne, dają wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach głębokiego skupienia. Dodatkowo jest to również szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w luźnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który działa na stołówkach firm, w żadnym razie nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, gryząc przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w piekarni kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podniesie więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]