Naprawa telefonów iPhone – wymiana baterii, przycisków i szybki od ręki

serwis iphone warszawa, wymiana szybki, wymiana baterii iphone

Komputery, tablety i smartfony stały się nierozłączną częścią naszego życia zawodowego oraz prywatnego, skutkiem tego nabywając te urządzenia na ogół wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką sławą szczycą się od dekad produkty firmy Apple, które mimo swojej dość dużej ceny w stosunku do urządzeń pozostałych firm, z roku na rok pozyskują sobie miliony nowych nabywców. Jednak nawet telefon najwyższej klasy może stracić swoje właściwości lub uleć uszkodzeniu wskutek nieuważnego użytkowania. Co nie oznacza, że od razu powinno się zamienić go na nowy – wystarczy przecież przynieść go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie usługi wykonuje?

Kto posiadał produkty Apple przekonał się, iż sprzęt ten pracują płynnie przez lata, jakkolwiek nawet one nie oprą się zniszczeniom, powstałym z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień dostaje zlecenia na wymianę szybki przedniej i tylnej, rozbitych na skutek mocnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności czy wymianę innych małych elementów jak niedziałający przycisk głośności bądź niesprawne obiektywy aparatów. Fachowcy serwisu będą wsparciem także w przypadku potrzeby odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zalania.

Naprawy pogwarancyjne telefonów w serwisach iPhone – gdzie będzie taniej?

Dopóki smartfon posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu zrealizujemy w autoryzowanych serwisach producenta. Problemy zaczynają się po okresie gwarancyjnym, gdyż eliminacja nawet nieznacznych usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, na które nie każdy może sobie pozwolić. Szczęśliwie na terenie naszego kraju, najczęściej w większych miejscowościach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w kilka minut są w stanie przeprowadzić naprawę produktów tej marki nowej i starej generacji, wytworzonych na przestrzeni zeszłego dziesięciolecia, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS MAX oraz XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeżeli w mieście twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu iPhone’a więc nie masz możliwości dostarczyć go do punktu osobiście, poszukaj ekspertów, którzy podejmą się naprawy telefonów Apple wysłanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Nasze dane adresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555