Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Balice lotnisko parking. Zdobądź więcej wiadomości.

Najważniejsze atuty lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zdobył ogromne uznanie, to szybkość, komfort i możliwość trafienia także w najbardziej odległe miasta naszego globu. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dostania się do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć setki kilometrów. Tak długą trasę najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Tani parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, tym samym nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca odstawić auta. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest szczególnie istotne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego personelu

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na wiele ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym klienci mogą uzyskać asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]