Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Tu dowiesz się, komu zlecić catering na imprezy w Krakowie.

Okres letni obfituje w bardzo popularne ostatnio imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale właściwie przez cały rok w różnych punktach kraju odbywają się gale, benefisy czy konferencje. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której niezbywalnym elementem są profesjonalnie przygotowane i podane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – jakość oprawy wydarzenia jest ważna

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym odbędzie się piknik bądź masz zamówioną salę bankietową? To super! Teraz warto zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia najlepszych trunków, przekąsek oraz ciepłych dań. Miej na uwadze, że w przypadku prestiżowych bankietów nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i mieć nadzieję, że zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – odpowiednie rozstawienie stołów, dopasowane akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy niewątpliwie będą również pod wrażeniem, jeśli dania będą zaaranżowane na talerzu jak w uznanych restauracjach, a posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy.

Czy warto skorzystać z możliwości zamówienia cateringu na imprezy?

Plusem korzystania z usługi cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyszykuje wyśmienite posiłki, ale także szczegółowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, aby prześledzić z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych liczących setki uczestników, jak i kameralnych. W trakcie ustalania niuansów zlecenia zasugeruje ona, które dania, napoje oraz przekąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]