Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Kraków architekt, biuro projektowe Kraków

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowany wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i ustawnym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz firm. Architekt może wykonać całościowy projekt budynku, a później aktywnie pilnować zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych mieszkań.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektowe?

Szukasz nieszablonowych, pomysłowych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród pozostałych budowli w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a zarazem praktyczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające obecne trendy w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej czy wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. żłobki, budynki rekreacyjne, biura czy mieszkania na wynajem. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, jak również specyfiki danego budynku. Nasze biuro architektoniczne może także zaplanować obszerne i praktyczne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]