Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Branża związana z transportem stale się rozwija, między innymi z powodu globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na import i eksport. Jednoczenie wymaga też bardziej innowacyjnych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z modernizacją procesów przewozu produktów. Powstała w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieprzerwanie zmieniającym się potrzebom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie innowacyjne projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w produkcji zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe) oraz solo (np. z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz oddziałów specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie surowce wysokiej klasy, dostarczane przez uznanych dostawców. Doświadczenie nabyte na przestrzeni trzydziestu lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na tworzenie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych z myślą o przewozie wyjątkowo wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni albo w kilku autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy dokonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o wygodę nabywców, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne w każdej chwili, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, dzięki czemu wyraźnie usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Zdjęcie pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.