Profesjonalne czyszczenie grobów

Zleć opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Stawki, jakie musimy opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – gdy zlecamy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu złotych rocznie. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są również od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]