Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Zamów organizację przyjęć na https://tinyurl.com/yjdnyqrl.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również komunie święte, chrzciny oraz „18-tki”. Gdy spis gości jest długi, zazwyczaj nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zapewnij uczestnikom zabawy odpowiednie warunki

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka czy urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z drugiej strony imprezy, w których dużą grupę gości stanowią małe dzieci, między innymi komunie bądź chrzty, dobrze jest urządzić w lokalu, który prócz użyczenia sali w środku budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko sytuacją i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Przekąski oferowane uczestnikom również powinno się dopasować do okazji. Planując takie wydarzenie warto więc skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne dania, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskim duchu

Wyszukanie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, nie jest wielką trudne, ale rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w nieomal dworskiej atmosferze urządzane są w nim chrzciny, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. A gdy przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści przeszło trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia i przystrojenia stołów, poprzez dostarczenia posiłków, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]