Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

W tym miejscu poznasz aktualną ofertę sali weselnej w okolicach Krakowa.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli narzeczeni zechcą zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten ważny dzień w komfortowych warunkach.

Sala ślubna – postaw na wszechstronną obsługę

Poszukując sali na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie utrudniona. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, warto poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, innymi słowy zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, przystrojenie sali i przygotowanie menu. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 gości

Młode pary z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić wesele w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić około 130 gości. Wesele może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, że położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa więc dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]