Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Korzystna oferta sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie znajduje się pod tym linkiem.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne czy wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, celem których zbudowanie głębszych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, żeby uczcić otrzymane nagrody, jak również różne sympozja, szkolenia czy gale dla wspólników biznesowych. Takie imprezy muszą być należycie przygotowane, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Jak dobrać miejsce na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie mamy na terenie firmy dużych wnętrz, w których można wyprawić bankiet, warto poszukać ofert najmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Istotne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do charakteru urządzanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla wspólników marki, podczas których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny być zorganizowane w byle jakim lokalu. Powinno się w takich sytuacjach zorganizować imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które ostatecznie uwydatni doniosłość wydarzenia. A jeśli na event poproszeni zostaną goście nie rezydujący w najbliższej okolicy lokalu, trzeba wybrać salę, znajdującą się obok bogatej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć w kilkanaście minut.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering doświadczonej firmie

W trakcie planowania wydarzenia firmowego nie wolno przeoczyć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących posiłków i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku rzetelnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce pysznych dań dla gości, ale także pomoże w doborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W czasie pokazowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie zaproszonym najlepszej obsługi. Opłaca się zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim zespole zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko pyszne, ale i doskonale prezentujące się na talerzu dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]