Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Tu sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie catering na wesele w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące na ogół ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, wesela czy chrzty, od wielu już lat przestały być urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, w których uczestniczy nierzadko blisko sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę wymyślić jadłospisu, a potem przyrządzać oraz podać posiłki uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy zabawa może trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wziął się duży popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego warto zamówić catering weselny?

Planowanie imprezy weselnej to ogromny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na układanie listy gości, dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia stosownej ilości zakąsek i trunków serwowanych w czasie imprezy, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które zachwycą gości i zbiorą ich przy stole. na przyjęciu weselnym musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, żeby stoły były pięknie przystrojone i poprawnie nakryte, dania były wyborne i ładnie skomponowane na talerzach, a także by kelnerzy w profesjonalny sposób podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, szefów kuchni i kelnerów, wprawionych w obsłudze eventów zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesela – bazową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego rządzi się własnymi zasadami, nie tylko w sferze zabaw dla gości, lecz również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe na ogół posiadają ułożone uprzednio menu sugerowanych dań głównych, zakąsek oraz napojów zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź uzyskać tę informację nawiązując kontakt z jej przedstawicielem. Klient może zatem samemu skompilować jadłospis z sugerowanych potraw. Trzeba jednak podkreślić, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie kontrahenta podejmują się przygotowania indywidualnych kompozycji dań.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]