Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany Kraków Balice parking.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]