Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Sklep WooCommerce. Więcej szczegółów na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Prowadzisz firmę i chcesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że szybko opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada sporo atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z wykorzystaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć większej grupie odbiorców. Na skutek instalacji odpowiednich wtyczek zwiększa się również ergonomia sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy między innymi za pośrednictwem DotPay.pl bądź PayU.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (udostępnianie rozmaitego rodzaju statystyk) oraz integracji z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – wyłącznie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o wykorzystanie jedynie koniecznych, sprawdzonych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci utworzą też blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowych towarach oraz akcjach promocyjnych albo publikować opinie i różne porady dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]