Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Tu znajdziesz okiennice dekoracyjne

Planując aranżację domu, sporadycznie poświęca się zbyt wiele uwagi dekoracji okien. Zwykle decyzja pada na standardowe rozwiązanie, to znaczy zasłony oraz firanki, które niekiedy łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno mało rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi garderoby – wykorzystanie shuttersów

Najważniejszym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych ruszają się, wobec tego można ustawiać je pod różnymi kątami, w zależności od potrzeb lokatorów. Produkuje się je z PCV, drewna, jak również z płyt pilśniowych. Shuttersy instaluje się najczęściej na oknach, jakkolwiek tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach i w szafach. Okiennice ozdobne shutters to wprawdzie element okna, który w polskich domach spotyka się jeszcze sporadycznie, ale gros osób na pewno przyjrzało się im na ekranie telewizora czy w kinie, bowiem te okiennice są często używane na terenach z ciepłym klimatem, a więc w Australii oraz RPA.

Shuttersy świetnie komponują się z licznymi stylami aranżacyjnymi

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko pięknie się prezentują, lecz mają też przydatne funkcje. Dzięki nim można pasywnie kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: latem powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do różnych stylów wnętrz i da się je umieścić je na przeważającej większości okien. Wykonuje oraz instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niezmiernie gustowny wygląd, dzięki czemu zwiększają wartość nieruchomości. Należy również zaznaczyć, że kąt lameli shuttersów jest regulowane bez pomocy sznurów, co rodzice dzieci oraz posiadacze psotliwych psów i kotów, które poplątać sterczące łańcuszki, uznają zapewne za kolejną zaletę.

Nasze dane adresowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]